menu:


Jesteśmy zespołem  muzycznym z Sosnowca polecającym Państwu w pełni profesjonalną oprawę muzyczną wszelkiego rodzaju imprez typu: wesela,  bankiety, bale , festyny itp.
Wśród instrumentów znajdziecie u nas gitary, perkusję i instrumenty klawiszowe , a przy nich trzech śpiewających facetów.

Repertuar zespołu zawiera szeroki wachlarz wszystkim znanych przebojów,
zarówno krajowych, jak  i zagranicznych.
Wiedzie przez lata 50-te, 60-te, 70-te, 80-te... , aż po współczesne hity będące aktualnie na topie.
Spora dawka rocka, disco, standardów muzyki tanecznej oraz typowej muzyki biesiadnej i na swojską nutę, z akcentami, czy to góralskimi, czy cygańskimi,
zadowoli najwybredniejsze gusta naszych odbiorców.
„Muzyka łączy pokolenia”- potwierdzeniem tej tezy jest widok tańczących na jednym parkiecie i śpiewających z nami, nastolatków, ich rodziców i dziadków.

Bogate doświadczenie muzyczne zdobyte w studio i na scenach w kraju i za granicą, gwarantuje wysoki poziom wykonawstwa, oraz wyśmienitą zabawę i niezapomniane przeżycia.
Zespół jest dwukrotnym finalistą III i IV Konkursu Kapel Weselnych organizowanego co roku przez Sufler Młodej Pary w Krakowie.
To w związku z tym konkursem zaproponowano nam nagranie płyty z muzyką biesiadną, wydaną przez NEVADA MUSIC, jako „Biesiada weselna I „ .

Od pierwszej do ostatniej chwili imprezy prowadzimy pełną konferansjerkę, zachęcając wszystkich do wspólnej zabawy.
Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie Młodej Pary i gości dotyczące repertuaru, mając na względzie zaspokojenie ich gustów muzycznych i oczekiwań.
Na życzenie organizatorów prowadzimy również wszelkiego rodzaju konkursy i zabawy, zawsze ze smakiem i uzgodnieniami naszych klientów.

Zagraliśmy już niezliczoną liczbę bali, wesel,  imprez plenerowych, zakończonych gromkimi brawami i podziękowaniami.